تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1393 | 07:06 ب.ظ | نویسنده : سیدمحمد بنی فاطمه
به نام خدا
محمد که بود? 
پیامبر از یک یهودی پولی قرض کرده بودند موعد بازگشت پول که رسید پیامبر پول نداشتند به خانه یهودی رفتند و از او مهلت خواستند یهودی مهلت نداد و گفت من همین الان پولم را میخواهم و اجازه نمی‌دهیم بروید و بعدا بیاورید. پیامبر حاکم مدینه است و او یک غیرمسلمان اقلیت. پیامبر فرمودند حق با توست و من از در خانه تو نمیروم تا یکی از اصحاب پولی به من قرض دهد تا دینم را ادا کنم و پیامبر مدت زیادی انجا ماندند و جلسه ای که قرار بود در مسجدالحرام برگزار کنند همانجا برگزار کردند. پس از چند ساعت یهودی از خانه اش بیرون امد در حالی که شرمنده بود و اشک در چشمانش حلقه زده گفت ان خدایی تو را به رسالت برانگیخت میدانست چه کسی را انتخاب کند تو با همین کار اثبات کردی که پیامبری و انگاه او مسلمان شد.
این قطره است از این دریای انسانیت و عدالت. این است کسی که به او توهین می‌کنند حق دارند چون این بزرگ مرد و دینش بزرگترین خطر برای منافع مادی انهاست. ما نیازی نیست برای دفاع از پیامبرمان به خیابانها بریزیم و شعار بدهیم انها اگر ترسی از شعار های ما داشتند اهانت نمیکردند انچه لرزه بر اندام انها می اندازد ترویج این سنت سرشار از فضلیت و خوبی عدالت و ازادیخواهی و عمل به ان است.
غرب راهی را می رود که نظریه پردازانش ان را راه نجات دانسته اند. ویلفرد کانتون اسمید، وچسه و ویل دورانت متفکران ضداسلام غربی در مورد اسلام گفته‌اند که گرچه ما در اوایل قرن 20 بر جهان اسلام مسلط شدیم اما همانگونه که آنها در قرون وسطی تمدنی ساختند که بر جهان مسلط شد و امپراطوری روم شرقی را در خود محو کرد دوباره اگر ما کوتاهی کنیم 50 سال نشده به لحاظ فرهنگی و نظامی انها بر جهان مسلط می‌شوند. بزرگ‌ترین خطر برای منافع غرب اسلام است و هر امت مسیحی که مسلمان شد هیچ گاه به مسیحیت برنگشت و همواره این اسلام است که پیروان سایر ادیان را به خود جلب می‌کند و ما از پس آنها برنمی‌آییم مگر این که آنها خود به جان هم بیفتند. 
آن‌ها اسلام را بهتر از خود ما می‌شناسند برای همین است که هیچ دینی را به اندازه‌ی اسلام از نظر سیاسی فرهنگی مورد تهاجم قرار نداده‌اند و حداقل سه سیاست را برای سرکوب اسلام با قدرت اجرا کرده‌اند:
1- گسترش فحشا و شراب میان مسلمین برای از بین بردن روحیه‌ی دینی و انسانی یا بی‌اثر کردن آن همانطور که کلیسا به اعتراف خودشان با این دو عنصر بر مسلمانان آندلس پیروز شد از طریق وقف باغ‌های انگور و استخدام دختران زیبا برای به فساد کشیدن مسلمانان اندلس که درنتیجه‌ی آن تمدن پیشرفته‌ی اندلس اسلامی که 800 سال بر اروپا مسلط بود و اروپا پیشرفت علمیش را مدیون آن تمدن است فروپاشید با قتل عام 300 هزار مسلمان و اواره شدن تعداد زیادی بدون کمترین مقاومت و جنگ.
2- ایجاد تفرقه در امت اسلام بین شیعه و سنی بین کشورهای اسلامی بین مردم و حکومت‌ها و بین نژادها و قومیت‌ها و ایجاد مذهب های تندرو خشن و غیرعقلانی و متعصب جدید همچون بابیت در شیعه و بهاییت در سنی برای دامن زدن به اتش تفرقه.
3- معرفی اسلام به عنوان یک دین غیر معقول خشن خشک ضد پیشرفت و تروریستی و به وجود اوردن گروه های تروریستی متعدد در غالب کشورهای اسلامی برای سرکوب نهضتهای عدالت خواه دینی به دست خود مسلمین و درگیر کردن کشورهای اسلامی در اشوبهای داخلی.
انها انچه می‌کنند که باید بکنند این ماییم که مقصریم انها در باطل خود متحدند و ما در حقانیت خود متفرق.
با استفاده از سخنان استاد رحیم پور


  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • ضایعات

  • ChatBox
    ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو